antoinetky od ježíška

27. prosince 2010 v 14:35 | V. |  kousky, drobnosti a to ostatní

Musela jsem zřejmě být nemožně hodná =D, protože ježíšek rozšířil skupinku mých panenek hned o dva nové přírůstky.
Obě jsem dostala od mého milovaného, přála jsem si antoinette, původně jenom spice, ale tu vyprodali těsně předtím, než ji stačil objednat. Objednal tedy honey. Nicméně když už byla doma, ozvali se z druhého obchůdku, že spice mají a jestli ji ještě chce... No a nakonec jsem našla pod stromečkem obě, prý, že můžu jednu poslat do světa a pořídit si jinou panenku, když jsou si tak podobné... ale podobné si vůbec nejsou. Tvar obličeje a očí, oblečení a botičky, ale jinak je každá úplně jiná, nerozhodla bych se, kterou si nechat. A navíc, dostala jsem je jako dárečky od drahého, takže to prostě nejde, už mají jména a zůstanou hezky u nás =)


antoinetky

trošku se zlepšilo světlo, tak jsem novým holkám udělala ještě nějaké fotky, honey už má rozpuštěné vlásky, spice jsem zatím nechala tak, jak byla, aby byla vidět s původním účesem:

n
y
n
y

Antoinetky se vážně skvěle pózují. Jsou takové drobné a půvabné. A proti těmhle dvěma vypadají mé sarší panenky na poličce jako úplně bledule =D
A vlastně ještě ta jména! Honey bude Noemi a spice Yamini. Hodí se k nim? =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jitacopi jitacopi | 27. prosince 2010 v 17:38 | Reagovat

Antoinetky jsou úžasné a i když stejné, tak každá úplně jiná. Souhlasím, s tím, nechat si obě dvě. Kdysi jsem též po té Spicy toužila, tak se alespoň mohu chodit kochat k Tobě.

2 surfinie surfinie | 30. prosince 2010 v 20:55 | Reagovat

Krásné jsou obě, jedna hezčí, než druhá, taky bych se neuměla rozhodnout, takhle z fotek se mi zdá sympatičtější spice, honey má takový povznesený výraz... :-)
Jéna jsi vybrala hezky i když Noemi je hodně časté...Yamini je skvělé

3 Jadvinka Jadvinka | E-mail | Web | 1. ledna 2011 v 22:00 | Reagovat

ahojky,jsou krásné.Jména sice dávám svým panenkám více počeštěné,ale pokud se ti taková líbí tak proč ne.Ty se máš ,že ti koupí ten tvůj dárek po kterém toužíš.To já si je musím koupit sama,ale neva,alespoň neprotestuje pokud si koupím novou.
Přemýšlela jsem nad tím,kdybych si musela nechat jen jednu -tak kterou?A pak jsem si řekla "ty blbá pokud by se ti narodila dvojčata,dokázala by sis zdůvodnit proč máš ráda víc jedno než to druhé?"A je to udělala si správně měly k tobě přijít obě.
Rodinka se ti krásně rozrůstá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama