Prosinec 2010

antoinetky od ježíška

27. prosince 2010 v 14:35 | V. |  kousky, drobnosti a to ostatní

Musela jsem zřejmě být nemožně hodná =D, protože ježíšek rozšířil skupinku mých panenek hned o dva nové přírůstky.
Obě jsem dostala od mého milovaného, přála jsem si antoinette, původně jenom spice, ale tu vyprodali těsně předtím, než ji stačil objednat. Objednal tedy honey. Nicméně když už byla doma, ozvali se z druhého obchůdku, že spice mají a jestli ji ještě chce... No a nakonec jsem našla pod stromečkem obě, prý, že můžu jednu poslat do světa a pořídit si jinou panenku, když jsou si tak podobné... ale podobné si vůbec nejsou. Tvar obličeje a očí, oblečení a botičky, ale jinak je každá úplně jiná, nerozhodla bych se, kterou si nechat. A navíc, dostala jsem je jako dárečky od drahého, takže to prostě nejde, už mají jména a zůstanou hezky u nás =)


antoinetky

trošku se zlepšilo světlo, tak jsem novým holkám udělala ještě nějaké fotky, honey už má rozpuštěné vlásky, spice jsem zatím nechala tak, jak byla, aby byla vidět s původním účesem:

n
y
n
y

Antoinetky se vážně skvěle pózují. Jsou takové drobné a půvabné. A proti těmhle dvěma vypadají mé sarší panenky na poličce jako úplně bledule =D
A vlastně ještě ta jména! Honey bude Noemi a spice Yamini. Hodí se k nim? =)

Elisabeth

27. prosince 2010 v 14:23 | V. |  panenky
B.
Monique Elisabeth Vinci

Původem: model Kit z roku 2004 (z obchůdku Capricornix)

U nás: Záhadná žena se stejně záhadným úsměvem/neúsměvem. Říkáme jí Elisabeth, nebo jenom Beth. O svém životě a minulosti nemluví. Ve 32 letech má dcerku Madlenku a spolu s Emmou založila návrhářskou a krejčovskou dílnu Mode pour Poupée. Umí šít a tak, ačkoli se o tom nikdy nezmiňovala, se zřejmě učila krejčovou. Přijela z Francie, místy ještě válčí s češtinou.
Je klidná, pohodová, nad všechno povznesená, ale zároveň stojí nohama pevně na zemi. Mluví jakoby polohlasem. Miluje přírodu, cvičí jógu... a nikdo o ní nic neví.

Madelaine

27. prosince 2010 v 14:22 | V. |  panenky
M.
Madelaine Vinci

Původem: Alice in Wonderland z roku 2009 (z obchůdku Capricornix)

U nás: Madlenka, Elisabethina dcerka. Nebojácná toulavá holčička, která ráda podniká výlety a výpravy na vlastní pěst, napíše mámě vzkaz, sedne do vlaku a jede. Beth se o ni z nějakého nepochopitelného důvodu nebojí. Školou prochází jakoby mimochodem a mívá problémy s absencí.
Madlenka ví, že ve škole dětem neříkají celou pravdu a proto po ní pátrá. Neví, co přesně by měla vypátrat, ale ví, že jednou na to narazí. Miluje moře, ačkoli ho ještě nikdy neviděla, jednou se podívá i na něj.
Oči a milou povahu má po mámě, jinak je ale živá, nebo spíš živelná, neustále plná energie a nadšení pro každou věc, která se jí zrovna zalíbí.

Emma

27. prosince 2010 v 14:18 | V. |  panenky
E.
Emma Cendre

Původem: ultra basic cindarella, strawberry blond, z roku 2006 (z obchodu panenka-panenky.cz)

U nás: Popelka, která se rozhodla popelkou nebýt, odešla z domova od nevlastní matky a věřila, že všechno dobře dopadne.
Zázrak se sice nestal, ale Emma nakonec začala svůj sen uskutečňovat a se svou spolubydlící založily návrhářskou a krejčovskou dílnu Mode pour Poupées.
Je upovídaná, někdy zasněná, jako by jednou nohou stále zůstávala v pohádkách. Není na ni spolehnutí, ale do čeho se jednou pustí, to dělá s nadšením a elánem.
O prince nestojí. Ráda zpívá a ráda spí. Čte poezii, jen tak lehce a sem tam něco napíše do šuplíku.
Vymýšlí a navrhuje šaty (a kreslí senzačně).
Pokud by některá z vašich panenek hledala mailovací kamarádku: la.laith@seznam.cz a do předmětu: Emma.

Rekonstrukce

18. prosince 2010 v 21:08 | V.
Jakmile ke mně dorazila první panenka, hned jsem dostala chuť založit si panenkovskou stránku a to jsem taky okamžitě udělala, posupem času jsem ale zjistila, že taková, jakou jsem ji v počátečním nadšení narychlo uplácala, nějak není to pravé ani ořechové a tak jsem se ji rozhodla přebudovat aby líp vyhovovala tomu, co bych na ní ráda dávala, aby mi kategorie nekomplikovaly život a celkově to bylo přehlednější, lépe srovnané a snad i hezčí pro oko =)